Mēbeles publiskiem objektiem

Viena no mūsu uzņēmuma darbības virzieniem ir mēbeļu ražošana sabiedriskām vietām. Pašuzņēmums Rīgā ar visu nepieciešamo pilnam mēbeļu ražošanas ciklam.                                                   

Mēbeles mājai

Mēs izgatavosim mēbeles pēc jūsu vēlmēm jūsu interjeram atbilstošā krāsu shēmā, ņemot vērā jūsu vajadzības un telpas izmērus. Mēs radīsim izstrādājumus, kas der jebkuram interjeram.

Mēbeļu restaurācija un remonts

Vai guļamistabas mēbeles ir nolietotas? Vai dīvāns ir nolietojies vai kļuva neērts? Nepieciešams mēbeļu remonts vai restaurācija. Nemetiet mēbeles ārā, mūsu amatnieki tām dos pilnīgi jaunu dzīvi.                              

Par mums

Celtnieks Mēbeles piedāvā mēbeļu izgatavošanas pakalpojumus jūsu mājai, dzīvoklim, ofisam un citām telpām.

Uzņēmums latvijas mēbeļu izgatavošanas tirgū darbojas jau no 1991.Gada. Ilggadējā pieredze mēbeļu izgatavošanas jomā, sniedz iespēju izpildīt dažādas sarežģītības pasūtījumus par visizdevīgākajām cenām.

Mūsu galvenais uzdevums ir izprast klienta vēlmes un realizēt tās!

Mēbeles
publiskiem objektiem

Mēbeļu, kuras paredzētas izmantošanai sabiedriskās vietās, izvēle paredz balansu starp cenu un kvalitāti, ērtu kopšanu, daudzfunkcionalitāti un izturību. Ekskluzīvas mēbeles, mēbeles restorāniem, nestandarta mēbeles pēc pasūtījuma, dizaina mēbeles, retro mēbeles-to visu mēs piedāvājam mēbeļu interneta veikalā.

Skaistuma un komforta prasības mēdz būt atšķirīgas.”Celtnieks Mēbeles” profesionāļi palīdz klientiem izvēlēties piemērotākos dīvānus un gultas, kā arī neapjukt plašajā piedāvājumā. Mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem, ņemot vērā klienta vēlmes, kā arī telpas, kurā tie atradīsies, īpatnības.

Mēbeļu restaurācija un remonts

Restaurācija palīdzēs mēbelēm atgūt to sākotnējo izskatu. Ar laiku jebkura mēbele zaudē savu pievilcību.Tās ekspluatācijas laikā uz virsmām rodas plaisas un nošķēlumi, noberžas laka vai krāsa, audums zaudē savu sākotnējo izskatu, un tās īpašnieks var pieņemt lēmumu no mēbeles atbrīvoties.

Atbrīvoties no mēbeles ne vienmēr ir labākais, ekonomiski izdevīgākais risinājums, jo pastāv daudz restaurācijas veidu, kuri mēbeli var atgriezt tās sākotnējā izskatā, vai pat uzlabo to. Kumodi vai skapi restaurējot iespējams to mākslīgi padarīt vecāku, pārlakot, piešķirot tai īpašu šarmu un stilīgu ārieni.

Restaurējot dīvānus tiek nomainīts to pildījums, kā arī audums, ja tas bijis bojāts, vai arī vienkārši zaudējis savu aktualitāti interjerā. Mēbeļu audumu restaurācija, jeb pārvilkšana, ir pateicīgs, ekonomisks risinājums. Uzņēmuma Celtnieks Mēbeles restaurācijas meistari spēs tikt galā ar visgrūtākajiem uzdevumiem un piemeklēs tieši jums vispiemērotāko mēbeļu atjaunošanas risinājumu.

Atsauksmes

Paldies par skaisto darbiņu! Sākumā meklējām vienkārši mēbeļu salonu vai rūpnīcu, kur pasūtīt mēbeles internetā, lai mums palīdzētu izdomāt un izgatavot visu pēc mūsu izmēriem, īsāk sakot-mēbeles pēc pasūtījuma. Beigu beigās, mēs ne tikai mēbeles šeit pasūtījām, bet arī istabas dizainu. Viss izdevās vienkārši lieliski, kā mēs gribējām.

Jana

Man ienāca prātā doma par retro mēbeļu izgatavošanu mūsu mājoklim, taču, godīgi sakot, ieraugot cenas, vienkārši nobijos. Paldies par saprātīgu pieeju un normālu cenrādi. Izpildījums uzdevuma augstumos, esmu ļoti apmierināta. Izstaigāju daudz mēbeļu salonu, bet tomēr esmu izvēlējusies pareizo. Tas, ka uzņēmumam ir pašiem sava ražotne.

Arnis

Izvēloties bāra galdus un krēslus, mums vissvarīgākais bija cena, bet tomēr gribējās arī kvalitatīvu produktu. Uzņēmumu cm dizains izvēlējāmies nejauši, un izrādījās, ka viņi gatavo mēbeles restorāniem un tieši mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, un nolēmām tālāk arī nemeklēt. Cenu piedāvājums mūs apmierināja, pasūtījums tika izpildīts noteiktajā termiņā.

Ingars